Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Camp Rock: The Final Jam (NDS)

Ta nejdůležitější táborová soutěž vychází na Nintendo DS™! Zahrajte si za vlastního Camp rockera. Udeřte do strun, nažhavte bicí a rozhýbejte tělo. Zahrajte si písně z CAMP ROCKu a připravte se na utkání s táborovou hvězdou.Přidejte s k Mitchie a Shanovi a dalším Camp rockerům! Zahrajte si písně z obou filmů CAMP ROCK. Pomocí dotykového pera můžete…

Jazyk EN
Žánr Hudební
Jazyk manuálu EN
Záruka 24
159 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Ta nejdůležitější táborová soutěž vychází na Nintendo DS™! Zahrajte si za vlastního Camp rockera. Udeřte do strun, nažhavte bicí a rozhýbejte tělo. Zahrajte si písně z CAMP ROCKu a připravte se na utkání s táborovou hvězdou.

Přidejte s k Mitchie a Shanovi a dalším Camp rockerům! Zahrajte si písně z obou filmů CAMP ROCK. Pomocí dotykového pera můžete hrát na kytaru, baskytaru i bicí. Váš avatar si bude moct i pořádně zatrsat, když mu dáte nějaké stylové oblečení.

Vlastnosti produktu:
Přehrajte si příběh z filmu “Camp Rock: The Final Jam”
Zahrajte si rockové skladby z filmů “Camp Rock” a “Camp Rock: The Final Jam” pomocí dotykového pera, díky kterému můžete ovládat kytaru, baskytaru i bicí
Vyřešte hádanky a zahrajte si minihry, ve kterých pomůžete Camp rockerům připravit se na Final Jam
Naučte se stylové taneční pohyby inspirované filmem
Upravte si avatara pomocí oblečení, doplňků a make-upu

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.