Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Burnout Paradise: The Ultimate Box (PS3)

Burnout Paradise: The Ultimate Box - konverze pátého dílu jednoho z nejúspěšnějších a neobyčejně destruktivních automobilových závodů na konzole se odehrává ve fiktivním novém městě Paradise City o osmnácti různých částech, rozmístěných v pěti čtvrtích. Celé město navíc máte plně přístupné již od první minuty hraní, včetně všech zkratek, skrytých tras apod…

Jazyk EN
Žánr Simulátor závodní
Jazyk manuálu EN
Multiplayer ANO
Záruka 24
455 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Burnout Paradise: The Ultimate Box - konverze pátého dílu jednoho z nejúspěšnějších a neobyčejně destruktivních automobilových závodů na konzole se odehrává ve fiktivním novém městě Paradise City o osmnácti různých částech, rozmístěných v pěti čtvrtích. Celé město navíc máte plně přístupné již od první minuty hraní, včetně všech zkratek, skrytých tras apod.

Mezi novými obchody přibyly „chop shops“, krámy se součástkami z kradených aut, benzinové pumpy se speed boosty a také myčky. V těch se budete moci zbavovat prachu a nečistot, které se budou s přibývajícím časem postupně nabalovat na povrch aut.

Systém úkolů je pro tentokrát mnohem mírnější než v předchozím díle, abyste nebyli dlouho nuceni dělat to samé. Úplnou novinkou je zavedení řidičského průkazu. 5.díl Burnoutu by se rychle ohrál, kdybyste měli i ta nejlepší auta od samého začátku. Proto bude hra pečlivě hodnotit vaše řidičské schopnosti (v singleplayeru i online) a postupně vám přidávat body, podle kterých se následně bude určovat, jak snadno zvládnete kontrolovat rychlejší modely.

Jedná se o rozšířenou verzi hry, která obsahuje veškerý doposud vydaný stahovatelný obsah, který hru obohacuje o motocykly, nová vozidla, online herní mody, závody i postřiky.

Základní hra Burnout Paradise
Více než 80 hodin zábavy, prověřených více než 50 oceněními a nesmírně pozitvními recenzemi.

Balíček Burnout Paradise Cagney
Dalších 20 hodin zábavy, 3 nové módy, 70 nových úkolů a 2 nové auta.

Balíček Burnout Paradise Bikes
Dalších nejméně 10 hodin zábavy, 4 super motorky, den, noc a počasí.

Balíček Burnout Paradise Party
Nové funkce pro multiplayer, speciální mód pro hraní offline multiplayeru, nové úkoly.

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.