Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Bunch of Heroes (PC)

„The Bunch“ je tým superbojovníků z různých částí světa, kteří jsou ve své profesi mimořádně zdatní. Pouze oni totiž mohou zastavit invazi nepřátelských mimozemšťanů a jejich armády zombii.El Camarada alias RedScare (Rudá jizva) je slavným bojovníkem z Moskvy. Jako voják Rudé armády kdysi pomáhal při kubánské revoluci a po krátkém, vášnivém románku…

Jazyk CZ tit.
Žánr Akční
Jazyk manuálu CZ
Multiplayer ANO
Záruka 24
159 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

„The Bunch“ je tým superbojovníků z různých částí světa, kteří jsou ve své profesi mimořádně zdatní. Pouze oni totiž mohou zastavit invazi nepřátelských mimozemšťanů a jejich armády zombii.

El Camarada alias RedScare (Rudá jizva) je slavným bojovníkem z Moskvy. Jako voják Rudé armády kdysi pomáhal při kubánské revoluci a po krátkém, vášnivém románku s agentkou zvanou Táňa se rozhodl zůstat na ostrově svobody a trénovat tu revolucionáře. Jako Fidelův osobní strážce vyniká především v technice výbušných cigaret.

Kapitán Smith, známý též jako Duke (Vévoda), je bývalým esem britského Královského letectva. Ve službách Jejího Veličenstva zbrázdil téměř celý svět a nyní se rozhodl zaměnit cestování za služby světové velmoci – UN. Jeho muška je pověstná, jeho zrak však nikoliv. Tenhle starouš z RAF si ale umí poradit v každé situaci. Říká se o něm, že je prý dvounulovým agentem, přestože si svůj čaj prý stále raději míchá než šejkruje.

Staňte se hrdinou, jakého Země potřebuje!

Vlastnosti produktu:

  • Bunch of Heroes je humorná kooperavitní PC střílečka pro 4 hráče. Tým superhrdinů z planety Země zde bojuje proti invazi mimozemských nepřátel a jejich armádě zombií.
  • Můžete hrát za agentku Liu, Bouchače Joea, EL Commandanta či kapitána Smithe. Spolu se svým hrdinou pak musíte zachránit Zemi před strašlivým osudem. V přežití vám pomůže široký arzenál zbraní, jako jsou plamenomety, kulomety či gravitační bomby. Nejúčinnějším prostředkem k ničení nepřátel jsou však superschopnosti, které má každý protagonista jiné.
  • Spojte se online až se 4 hráči, postupujte na nové úrovně a zlepšujte si své vlastnosti a dovednosti.
  • Hra Bunch of Heroes je vyvedena v komiksovém stylu, doprovázeném retro hudbou a špičkovou technologií, to vše okořeněné skvělým humorem, který jistě ocení všichni nepřátelé zombií a odporných emzáků.


Systémové požadavky:
OS: Windows XP/Vista/7
Procesor: Intel Core 2 duo 2,4 GHz
Paměť: 1 GB pro XP / 2GB pro Vista/7
Harddisk: 2,5 GB volného místa na disku
Grafická karta: nVidia 7600, ATI X1600 či lepší karta kompatibilní s DirectX 9 a podporou shaderů 3.0
DirectX: 9.0c
Zvuková karta: kompatibilní s DirectX 9.0c

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.