Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Blood Bowl: Chaos Edition (PC)

Blood Bowl: Chaos Edition je nejnovější edicí videoherní adaptace slavné deskové hry od Games Workshop. Blood Bowl, extrémně násilný týmový sport inspirovaný značkou Warhammer, hráčům umožňuje vytvořit si mužstvo orků, elfů, lidí, upírů, zlobrů, trpaslíků a mnoha dalších fantaskních stvoření, kteří se vrhnou do té nejkrvavější ze všech arén. V této strategické…

Jazyk EN
Žánr Sportovní
Jazyk manuálu EN
Multiplayer ANO
Záruka 24
159 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Blood Bowl: Chaos Edition je nejnovější edicí videoherní adaptace slavné deskové hry od Games Workshop. Blood Bowl, extrémně násilný týmový sport inspirovaný značkou Warhammer, hráčům umožňuje vytvořit si mužstvo orků, elfů, lidí, upírů, zlobrů, trpaslíků a mnoha dalších fantaskních stvoření, kteří se vrhnou do té nejkrvavější ze všech arén. V této strategické násilné hře se nejvíce cení taktika, chladnokrevnost a nefér play.

V Blood Bowl: Chaos Edition se na poli triumfálně představují tři nové rasy, takže počet hratelných ras se zvýšil už na 23! Na scéně se objeví i škodolibí a vysoce očekávaní trpaslíci Chaosu, zatímco vyvrhelové z týmů z Podsvětí se vynořují úplně poprvé, aby se turnaje zúčastnili. Blood Bowl také vítá, úplně poprvé v historii, démony z Khornu, kteří přišli až z dalekých říší Chaosu! Nový stadion, který nedávno postavily Amazonky a Ještěráci v samém srdci své tropické džungle, je více než připraven na to, aby uvítal všechny nové týmy, kteří se chtějí utkat v poháru Blood Bowl!

Režim Světový šampionát jen prohlubuje sólový zážitek z Blood Bowlu. Od národní kvalifikace přes kontinentální poháry až k finálovému turnaji soutěž stále nabírá na krvavosti! Všemi očekávaný online režim bude samozřejmě dostupný i se všemi intenzivními zápasy, drsnými soukromými ligami a světovými žebříčky! Připravte se na další kolo vysokého fantasy fotbalu, neboť Blood Bowl: Chaos Edition chystá skutečný touchdown!

? Celkem 23 ras včetně 3 nových – všechny se liší jak vzhledem, tak hratelností.

? 10 arén s různým prostředím a stylem – včetně nového stadionu Amazonek a Ještěráků.

? Nový režim Světový šampionát – vytvořte si vlastní tým a doveďte ho k vítězství!

? Vytvořte si vlastní online ligu – vyzvěte ostatní hráče, zúčastněte se online turnajů a vyšplhejte na přední příčky světových žebříčků!

Minimální systémové požadavky
Operační Systém: Windows XP/Vista/7
Procesor: Intel Pentium 4 @ 2.4 GHz / AMD Athlon XP 2500+
RAM: 1 Gb
HD: 3.5 Gb
Video RAM: 256 Mb
Video Karta: nVidia GeForce 6600 / ATI Radeon X700
Zvuková Karta: DirectX Compatible
Direct X: 9.0c

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.