Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Blazing Angels 2: Secret Missions of WWII (PC)

Blazing Angels II: Secret Missions je akční letecká simulace, která by měla hráčům nabídnout pohled na 2. světovou válku z trošku odlišné perspektivy. Hráč se totiž stane jedním z pilotů speciálního tajného týmu, který je nasazován na ty nejtajnější mise v řadě exotických lokací po celém světě. Úkolem speciální jednotky je přitom zabránění dalšímu…

Jazyk EN
Žánr simulátor
Jazyk manuálu EN
Multiplayer ANO
Záruka 24
169 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Blazing Angels II: Secret Missions je akční letecká simulace, která by měla hráčům nabídnout pohled na 2. světovou válku z trošku odlišné perspektivy. Hráč se totiž stane jedním z pilotů speciálního tajného týmu, který je nasazován na ty nejtajnější mise v řadě exotických lokací po celém světě. Úkolem speciální jednotky je přitom zabránění dalšímu budování speciálních nacistických zbraní a dopravních prostředků, hlavně těch experimentálních – supermoderních. Blazing Angels: Secret Missions je prý postavena na zbrusu nové grafické technologii (čili engine původní, renderer nový), která by měla přinést živější herní svět v podobě detailně zpracované země i oblohy plné mraků, které se budou jen hemžit nepřátelskými letouny. Jednotlivé mise hráče zavedou do celé řady lokací po celém světě včetně Moskvy, Říma, Paříže, Rangůnu i Káhiry, kde budou hráči ovládat nejenom dobře známé druhoválečné letouny, ale i celou řadu letounů experimentálních. Vedle singleplayer kampaně bude hra podporovat i multiplayer v několika módech včetně kooperace, Deathmatche a Capture the Flag nebo týmového Epic Battles.

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.