Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

BlazBlue: Cross Tag Battle (PS4)

Oblíbené bojové hry se setkávají v ultimátní bitvě! Ať už jsi nováček, nebo zkušený veterán, připrav se na pořádnou anime řežbu s exkluzivním team upem! Užij si unikátní spojení postav z RWBY, Persona 4, Under Night a BLAZBLUE. To vše v režimech…

Jazyk EN
Žánr Akční
Jazyk manuálu EN
Multiplayer ANO
Záruka 24
735 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Oblíbené bojové hry se setkávají v ultimátní bitvě! Ať už jsi nováček, nebo zkušený veterán, připrav se na pořádnou anime řežbu s exkluzivním team upem! Užij si unikátní spojení postav z RWBY, Persona 4, Under Night a BLAZBLUE. To vše v režimech versus a co-op! HERNÍ OBSAH: Ultimátní kombinace - Parádní crossover značek Persona 4 Arena, RWBY, BLAZBLUE a Under Night In-Birth! 20 hratelných charakterů napříč spektrem! RWBY se přidává do řežby - toto populární anime bylo speciálně přepracováno, aby vůbec poprvé bylo součástí bojové hry! Tag Team - užij si akci v režimu 2v2 se silnými a kreativními team-upy! Interakce mezi postavami z různých značek - nově nahrané a neskutečně zábavné! Přepracované ovládání - potěší všechny současné hráče a přináší snazší move set pro všechny postavy! Poctivý tutoriál a zjednodušené ovládání dovolí si hru užít na maximum i pro nováčky - to ovšem neznamená, že hra je snadná! Užij si prostředí a hudbu ze všech přítomných značek!

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.