Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Battlestations Warfare Pack (PC)

Balení obsahuje hry Battlestations: Midway a Battlestations: Pacific .
Battlestations: Midway
Battlestations: Midway je pohlcující akční hra, která Vás uvrhne do masivních leteckých, námořních a podmořských bitev od Pearl Harboru po Midway. Velte útokům obrovských flotil a během bitvy přímo, v reálném čase, ovládejte každé letadlo, bojovou loď a ponorku.…

Jazyk EN
Žánr Simulátor letecký
Jazyk manuálu CZ
Multiplayer ANO
Záruka 24
199 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu
  • Balení obsahuje hry Battlestations: Midway a Battlestations: Pacific .
  • Battlestations: Midway
  • Battlestations: Midway je pohlcující akční hra, která Vás uvrhne do masivních leteckých, námořních a podmořských bitev od Pearl Harboru po Midway. Velte útokům obrovských flotil a během bitvy přímo, v reálném čase, ovládejte každé letadlo, bojovou loď a ponorku.

Hra spojuje intenzivní akci z pohledu 3. osoby s epickými, rozsáhlými námořními bitvami a oživuje velké bitvy v Pacifiku během 2. světové války. Od chaosu Pearl Harboru, přes Filipíny, Javu a Korálové moře až k epické bitvě o Midway.

Inovativní hratelnost Vám umožňuje převzít přímou kontrolu nad více než 60 různými bojovými loděmi, letadly a ponorkami z pohledu třetí osoby. Okamžitě se můžete přepnout a ovládat libovolnou jednotku v bitvě.

Singleplayerový režim nabízí 11 velkých kampaní s 12 bonusovými misemi. Online multiplayer nabízí zcela nový online bojový zážitek a přináší kompetitivně a kooperativní boje loďstev, v nichž se představuje více než 60 spojeneckých a japonských jednotek.

Zažijte epické boje 2. světové války z několika perspektiv přitom jako přepínáte mezi desítkami jednotek, přičemž můžete hrát jako pilot, střelec, kapitán ponorky, nebo dokonce velitel letadlové lodi.

Každá bitva probíhá současně ve vzduchu, na i pod hladinou. Pohyb Vaší flotily a úsilí jednotlivých jednotek je rozhodující pro úspěch.

Šedesát bojových lodí. Letadla, lodě a ponorky jsou autenticky navrženy. Čím více se dozvíte o schopnostech a slabých stránkách každého plavidla, tím lépe budete bojovat. Čekají Vás například stíhačky Wildcat a Zero, bombardéry Dauntless, B17 a B24 a lodě USS Iowa, USS Yorktown a japonská nechvalně zn&aacu

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.