Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Battlefield 3: End Game (PC)

Battlefield 3: End Game přinese boje ve vysokých rychlostech na čtyřech rozsáhlých mapách. Prosvištěte přes nepřátelskou linii s novou terénní motorkou, která do Battlefieldu přináší rychlost a manévrovatelnost, nebo znemožněte nepříteli útoky ze vzduchu díky novému lehkému protileteckému vozidlu.Koordinujte obranu i bleskurychlé útoky v klasickém módu Capture…

Jazyk CZ tit.
Žánr FPS
Jazyk manuálu CZ
Multiplayer ANO
Záruka 24
105 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Battlefield 3: End Game přinese boje ve vysokých rychlostech na čtyřech rozsáhlých mapách. Prosvištěte přes nepřátelskou linii s novou terénní motorkou, která do Battlefieldu přináší rychlost a manévrovatelnost, nebo znemožněte nepříteli útoky ze vzduchu díky novému lehkému protileteckému vozidlu.

Koordinujte obranu i bleskurychlé útoky v klasickém módu Capture the flag, který se poprvé po dlouhé době vrací do Battlefieldu. Přibyla i nová funkce dropship, díky které zvrátíte průběh boje rychlým vzdušným výsadkem transportních vozidel.

Čtyři nové mapy navržené pro boj a akci ve vysokých rychlostech.

Tři nová vozidla včetně rychlých a mrštných terénních motorek.

Nová funkce „dropship“ poskytne pěšákům podporu v podobě vzdušného výsadku vozidle tam kde potřebují.

Návrat klasického herního módu Capture The Flag (CTF – Zaber vlajku).

Ke spuštění je třeba vlastnit základní hru Battlefield 3

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.