Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Battlefield 3: Close Quarters (PC)

Toto nové DLC nám přinese: 10 nových zbraníAUG (útočná puška)SCAR (útočná puška)ACW-R (karabina)MTAR-21 (karabina)M417 (odstřelovací puška)JNG-90 (odstřelovací puška)L86LSW (kulomet)LSAT (kulomet)M5K Tactical (rychlopalná pistole)SPAS-12 (brokovnice) 4 nové mapyZiba TowerDonya FortressScrapmetalOperation 925Hra na těchto mapách bude optimální při počtu hráčů…

Jazyk EN
Žánr Akční
Jazyk manuálu EN
Multiplayer ANO
Záruka 24
75 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Toto nové DLC nám přinese: 10 nových zbraní

AUG (útočná puška)

SCAR (útočná puška)

ACW-R (karabina)

MTAR-21 (karabina)

M417 (odstřelovací puška)

JNG-90 (odstřelovací puška)

L86LSW (kulomet)

LSAT (kulomet)

M5K Tactical (rychlopalná pistole)

SPAS-12 (brokovnice) 4 nové mapy

Ziba Tower

Donya Fortress

Scrapmetal

Operation 925

Hra na těchto mapách bude optimální při počtu hráčů 2-16. 10 nových úkolů 5 nových psích známek 2 nové herní módy

Conquest Domination

Gun Master

  • Stahuj přes Origin: Námi poskytnutý klíč je oficiální klíč od Electronic Arts (EA). Klíč se aktivuje přes aplikaci Origin klient a umožní Vám tak hrát na oficiálních EA serverech a Vaše hra se bude průběžně aktualizovat přes rozhraní EA download manažeru. Pro aktivaci našeho klíče přes Electronic Arts jednoduše stáhněte oficiální EA Download Manager, vytvořte nový EA účet nebo se nalogujte do Vašeho stávajícího účtu, klikněte na „Aktivace“ a zadejte Váš klíč. Aplikace EA Download Manager je zdarma ke stažení.
  • Digitální Produkt: Stažení hry přímo ze serverů vydavatele hry. Zaregistrujete si vlastní účet přímo na webových stránkách vydavatele hry. Registrovaný účet spolu s námi poskytnutým digitálním klíčem Vám umožní stáhnout hru legálně ze stránek výrobce. Stahování není žádným způsobem omezené: Můžete kdykoli hru znovu stáhnout z více počítačů bez časových nebo jiných omezení; výjimkou jsou situace nebo omezení uvedené v popisu hry nebo podle všeobecnýh podmínek daného produktu.
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.