Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Back to the Future: The Game -30th Anniversary Edition (XOne)

Marty McFly a Doc jsou zpět s dalším ze svých dobrodružství. Šest měsíců po událostech ze třetího filmu se Delorean bez řidiče záhadně vrací do Hill Valley! Marty se musí vrátit zpět v čase a vyžádat si pomoc od (tehdy vzdorovitého teenagera) Emmetta Browna, jinak se časoprostorové kontinuum rozpadne!Hra Back to the Future je autentická do posledního…

Jazyk EN
Žánr Adventury
Jazyk manuálu EN
Záruka 24
629 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Marty McFly a Doc jsou zpět s dalším ze svých dobrodružství. Šest měsíců po událostech ze třetího filmu se Delorean bez řidiče záhadně vrací do Hill Valley! Marty se musí vrátit zpět v čase a vyžádat si pomoc od (tehdy vzdorovitého teenagera) Emmetta Browna, jinak se časoprostorové kontinuum rozpadne!

Hra Back to the Future je autentická do posledního detailu. Přináší hvězdy původních filmů. Na scénáři spolupracoval Bob Gale (scénárista a filmový producent filmů Návrat do budoucnosti) a v hře uslyšíte i Christophera Lloyda, jako hlas doktora Browna, Claudiu Wells, jako hlas Jennifer Parker a Michael J. Fox se vrací do série, která mu pomohla stát se filmovou legendou.

Hlavní rysy :
Hra obsahuje 5 nových episod
Pokračujte v dobrodružstvích Martyho a doktora 6 měsíců po událostech z třetího dílu filmu
Ve hře se Michael J. Fox vrací do série, díky níž se stal legendou.

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.