Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Atelier Sophie: The Alchemist of the Mysterious Book (PS4)

Husté stromy šustí ve větru. Ptáci zpívají písně s východem ranního slunce a slunce svítí na květiny rostoucí podél silnice. Úzká cestička vede k malému domku kde žije dívka. Sophie je veselá a bystrá, i když trochu roztržitá. Obyčejná holka jaké můžete najít kdekoliv. Ale ovládá jednu schopnost, kterou obyvatelé města neznají. Mysteriózní sílu smíchat…

Jazyk EN
Žánr RPG
Jazyk manuálu EN
Záruka 24
735 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Husté stromy šustí ve větru. Ptáci zpívají písně s východem ranního slunce a slunce svítí na květiny rostoucí podél silnice. Úzká cestička vede k malému domku kde žije dívka. Sophie je veselá a bystrá, i když trochu roztržitá. Obyčejná holka jaké můžete najít kdekoliv. Ale ovládá jednu schopnost, kterou obyvatelé města neznají. Mysteriózní sílu smíchat materiály a vytvořit něco úplně jiného,alchymii. Bohužel nadále nezvládá jednu nezbytnou schopnost, syntézu. Dosáhne svůj limit, bez ledajaké přečtené knihy o alchymii, nebo mentora, který by ji vedl. Ale jednoho dne narazí na mysteriózní knihu, která se dokáže sama od sebe hýbat a mluvit. Kniha o sobě tvrdí, že obsahuje znalost o samotné alchymii. Toto setkání se stává novým začátkem pro Sophie, nové dobrodružství v novém světě kde nic není stejné. Od vývojářů v týmu GUST . Poprvé v celé sérii ilustrovaná dvěma ilustrátory (NOCO a Yuugen). Přidejte se k dobrodružství mladé, nové Čarodějky a její věrné společníky.

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.