Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Assault Suit Leynos (PS4)

Znovuzrození klasiky-hra Assault Suit Leynos je zpět v HD rozlišení. Připravte se na pořádnou robotické válku v předělané 16-bitové klasice s novým HD vizuálními efekty, která Vám dodá ultimátní zážitek z destrukce vetřelce. Po šoku ze čtvrté světové války a při zužujících se zásobách se svět nachází v době s nesnadno udržitelným mírem a lidstvo se vydává…

Jazyk EN
Žánr Akční
Jazyk manuálu EN
Záruka 24
440 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Znovuzrození klasiky-hra Assault Suit Leynos je zpět v HD rozlišení. Připravte se na pořádnou robotické válku v předělané 16-bitové klasice s novým HD vizuálními efekty, která Vám dodá ultimátní zážitek z destrukce vetřelce. Po šoku ze čtvrté světové války a při zužujících se zásobách se svět nachází v době s nesnadno udržitelným mírem a lidstvo se vydává ke hvězdám. Vytvářejí se kolonie, těží se zásoby a budoucnost se zdá být lepší. Ale když už se zdá, že mír bude realitou, z hlubin vesmíru přichází neznámý nepřítel, který ohrožuje samotnou existenci lidstva. Zastavit je dokáže jen jedna věc: použití jednotky Assault Suit. Svěží kombinace HD vizuálních efektů a zvuku s old-school klasikou přináší milovanou 16-bitovou klasiku, která je připravena pro PS4. Skočte do brnění a zažijte 8 úrovní v side-scrolling akci, která se bude snažit odpálit vetřelce zpět do vesmíru. Vyzbrojte se obrovskou řadou ničivých zbraní, splňte vedlejší mise v každé úrovni a odemkněte je ještě více na další použití. Odemkněte si velké množství herních úprav, které umixujeme s arkádovým herním stylem, nebo můžete zkusit Classic Mode a zjistíte, zda máte na to se stát elitním pilotem Assault Suit.

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.