Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Arthurs Knights II: The Secret of Merlin (PC)

Arthurs Knights II: The Secret of Merlin - V této hře dostanete pod svou ochranu Bradwena a vaším úkolem je postavit se temným silám a nastolit pořádek a mír v celé zemi. Prvním úkolem bude (stejně jako v prvním díle) zvolit „stranickou příslušnost“ vaší postavy a na základě víry keltské či křesťanské pak celou hru projít. Víra v tomto případě…

Jazyk EN
Žánr Adventury
Jazyk manuálu EN
Záruka 24
125 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu
Arthurs Knights II: The Secret of Merlin - V této hře dostanete pod svou ochranu Bradwena a vaším úkolem je postavit se temným silám a nastolit pořádek a mír v celé zemi. Prvním úkolem bude (stejně jako v prvním díle) zvolit „stranickou příslušnost“ vaší postavy a na základě víry keltské či křesťanské pak celou hru projít. Víra v tomto případě neovlivňuje jen specializaci a vzhled, ale všechny rozhovory, hádanky, úkoly a příběh – prostě všechno, co od této chvíle uděláte. Díky tomuto sytému máte možnost odehrát dvě naprosto rozdílné hry, které ač se odehrávají ve stejném prostředí, nemají jedna s druhou, krom hlavní dějové linie, společného zhola nic. Jako Kelt tak přirozeně budete tíhnout k magickým schopnostem a stvořením a vaše rozhovory s Merlinem, vílami a podobnými stvořeními budou na denním pořádku a plné srdečnosti. Naopak Křesťan odvrhne všechno, co zavání čarodějnictvím a bude spoléhat na Boží vůli, rychlý meč a důvěru krále Artuše. Volba je jen na vás.
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.