Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Airport Ground Crew Simulation (PC)

Airport Ground Crew Simulation je vzrušující simulátor letecké profese a technologie, ve kterém se stanete součástí týmu pracovníků letiště a budete zajišťovat každodenní úkoly techniků letadel, které jsou odparkované v hangáru, připravují se na let v terminálu nebo právě přistáli na letišti. Vaše povinnosti budou obsahovat odstraňování ledu z křídel letadel,…

Jazyk EN
Žánr Simulátor letecký
Jazyk manuálu EN
Záruka 24
230 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Airport Ground Crew Simulation je vzrušující simulátor letecké profese a technologie, ve kterém se stanete součástí týmu pracovníků letiště a budete zajišťovat každodenní úkoly techniků letadel, které jsou odparkované v hangáru, připravují se na let v terminálu nebo právě přistáli na letišti. Vaše povinnosti budou obsahovat odstraňování ledu z křídel letadel, doplňování cateringových zásob, doplňování paliva do letadel jakož i zajištění toho, aby byli všichni pasažéři a náklad usazeni a uložení správně.

S prací nabitým denním rozpisem jen na Vás závisí to, aby byly všechny letadla vždy korektně připravené na let. Musíte se naučit servisovat tři různé druhy letadel a ovládat dohromady sedm vozidel a zařízení, abyste dokázali provést všechny potřebné úkoly.

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.